Fenerbahçe’de başkanlığa adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım konuşuyor | CANLI

Fenerbahçe’de başkanlığa aday olacağını açıklayan Aziz Yıldırım, düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunuyor. Yıldırım’ın konuşmasını haberimizden takip edebilirsiniz.

Aziz Yıldırım’ın sözlerinden öne çıkanlar şöyle:

6 sene önce “Aziz Yıldırım gitti, Türk futbolu kurtuldu” dediler. Şimdi de “Aziz Yıldırım gelsin, Türk futbolunu kurtarsın” diyorlar. Böyle bir memleket.

“Hep beraber Fenerbahçe’yi şampiyonluktan ettik”

Derdim Fenerbahçe’nin şampiyon olması. Dört sene Fenerbahçe şampiyon olamadı, nedenini biliyorum. Mahkemeler… Ben ve dava arkadaşlarım her gün mahkemeye gittik. Mahkemelerle uğraştık ve Fenerbahçe’ye zarar verdik. Bunu biliyoruz. Sonra kombine almayın, forma almayın, maça gitmeyin gibi şeyler denildi. Hep beraber Fenerbahçe’yi şampiyonluktan ettik, hep beraber…

“Fenerbahçe’nin para sorunu olamaz”

Fenerbahçe’nin hiçbir zaman para sorunu olmaz. Ben niye halka açtım bu kulübü? Yapardım binlerce kişiyi üye, ölene kadar başkan olurdum. ‘1 Milyon Üye’ kampanyası başlattım. Fenerbahçe, Türkiye’nin en büyük STK’larından biridir. Fenerbahçe’nin istemediği hiçbir şey olmaz. Ne zaman, birleştiği zaman. Birleşmezse Fenerbahçe’den de bir şey olmaz.

Sayfamız güncellenecektir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir